Mandaly a obrázky, léčivé, esoterické, tajemné…

  • Povznesení se nad hmotu, radostné bytí

Prodej mandal a obrázků

Mandaly a obrázky jsou zhotovovány vždy na zakázku a jsou zadávány profesionální grafické firmě, kde jsou následně tištěny kvalitním laserem, na kvalitní papír. Rozměry a provedení mandal a obrázků je dle přání zákazníka. Většinou je požadovaná velikost A3 v plastovém clip rámu. Clip rám se skládá z vrchní vrstvy plastu, nebo skla, mandaly/obrázku a zadní MDF desky s vyfrézovanými drážky, nebo vyseknutým otvorem pro clip sponky. Clip rámečky mají na zadní straně háčky na pověšení v zadní MDF desce. Mandaly a obrázky zasílám také pouze v deskách (u formátů A4, A3), pokud si je chce zákazník sám zarámovat.

Osobní mandala je zasílána elektronicky (na e-mail) a jají majitel má právo s mandalou nakládat dle své libosti (např. pořídit si více kopií, dát si jí do svých www stránek, atd.), ale musí být vždy zachován podpis, jméno autora a odkaz na tyto stránky.

Ceny mandal a obrázků:

1ks A4 v clip rámu600,-Kč
1ks A4 bez rámečku450,-Kč
1ks A3 v clip rámu1.200,-Kč
1ks A3 bez rámečku950,-Kč
OSOBNÍ MANDALA A3 300DPI2.700,-Kč
OSOBNÍ MANDALA A3 300DPI
+ tisk A3 v clip rámu + DVD
3.690,-Kč

Poštovné a balné je 150,-Kč. Osobní předání (neplatí se poštovné) je možné pouze v Brně. Pokud máte např. někoho, kdo do Brna jezdí, mohu to poslat po něm, vše je možné dle domluvy.

Pokud jste obchodník a chtěli byste spolupracovat (nebo objednáváte více mandal/obrázků najednou), prodávám také za "velkoobchodní ceny", v tom případě prosím nahlédněte do velkoobchodního ceníku .

Jak objednat:

Napište číslo galerie, název mandaly, počet kusů, jaký chcete formát, zda chcte mandalu v clip rámu, nebo v deskách, způsob doručení a adresu.
Např.: Galerie 9, hodiny času, 1ks, A3 v clip rámečku, poštou na adresu…

Objednávat můžete přes kontaktní formulář, nebo na tel.: 773 157 000 (pan Pavel Kodrle).

DĚKUJI.